Důležité upozornění! B2B zóna slouží pro registrované firemní zákazníky. Zboží nelze objednat, pokud nejste přihlášení ke svému účtu. Chcete-li využívat výhod pro svou firmu, prosím, registrujte se.

Novinky

Spouštíme novou B2B zónu

CLEVER_B2B_zone_logo_shoptet_600x150px_v01 (kopie)

NOVÁ B2B ZÓNA JE TU!


 

Plánovali jsme to dlouho, ale až situace kolem pandemie COVID-19 nám poskytla dostatečný prostor pro vytvoření naší CLEVER B2B ZONY pro registrované firemní zákazníky. Po celou dobu existence CLEVER MINDS spolupracujeme velmi aktivně s firmami na nástrojích pro jejich každodenní využití.

Jakkoliv se to zdá být v dnešní online době utopie, tak mnoho firem chápe, že zaměstnanci nebo zákazníci napojení na online systém firmy vždy rádi ocení individuální fyzický zápisník udělaný na míru přesně své pracovní situaci a systému, ve kterém se každý den pohybuje.

Proto jsme se rozhodli vytvořit prostředí, ve kterém s námi můžete komunikovat a objednávat kompletně online a získávat tak pro svou firmu určité výhody. Jak pravidelné objednávky zápisníků pro zaměstnance, tak individualizovaná řešení.

 

Máte důležité jednání a chcete dát druhé straně inteligentní dárek?

Pro pražské firmy zde máme navíc ve spolupráci s Liftagem službu závozu do 2 hodin od objednání. Stačí při objednávce jen vybrat tuto možnost dopravy a o nic se nemusíte starat.

 

Používáte ve firmě zápisníky a chtěi byste dávat svým kolegům CLEVER MINDS jako firemní benefit?

Nastavíme vám speciální program, díky kterému získáte pro své zaměstnance zápisníky vždy s výhodou a něčím navíc.