Důležité upozornění! B2B zóna slouží pro registrované firemní zákazníky. Zboží nelze objednat, pokud nejste přihlášení ke svému účtu. Chcete-li využívat výhod pro svou firmu, prosím, registrujte se.

PILOT - CHYTRÝ NÁSTROJ PRO TÝDENNÍ PLÁNOVÁNÍ

NEJVĚTŠÍ PECKA
214,88 Kč 227,27 Kč 276,86 Kč 289,26 Kč 301,65 Kč 314,05 Kč od 214,88 Kč 260 Kč včetně DPH 275 Kč včetně DPH 335 Kč včetně DPH 350 Kč včetně DPH 365 Kč včetně DPH 380 Kč včetně DPH od 260 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené
Zvolte velikost
Vyberte si barvu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Jednoduchý a velmi praktický nástroj pro plánování vašich projektů, úkolů a důležitých deadlinů na týdenní bázi.

  • Jeden týden na 4 stránkách
  • Týdenní plánovací karta s rozvrhem všech důležitých parametrů týdne
  • Přehledný soupis nejdůležitějších záležitostí, projektů a úkolů týdne
  • Týdenní kalendárium pro plánování dílčích kroků, poznámek a připomínek
  • Poznámky na konci týdne - na nápady, zápis z porad, zhodnocení či cokoliv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnoho malých cílů zvládnete lépe než jeden velký

Diář Pilot se stane vaším nepostradatelným partnerem pro plánování pracovního i osobního života. Velké výzvy a úkoly vám pomůže rozdělit do dílčích, lehce dosažitelných kroků, a tím vás každý den dostane blíže k jejich splnění. Zvládnout maraton je velký úkol, který začíná tím, že si dnes obujete boty a zítra uběhnete prvních 500 metrů.

Cestu k cíli máte stále na očích

Pilot vám pomůže zamyslet se a připravit se na každý týden, ještě než vůbec začne. Diář vás aktivně povede k rozdělení vaší energie mezi pracovní záležitosti, rodinu, volný čas a především práci na sobě samotném. Do pondělního rána vyrazíte s jasným přehledem toho, co vás tento týden čeká, zatímco kolegové kolem budou ještě mnoho hodin dezorientovaní. A hlavně - týden zakončíte s vědomím toho, že jste si odškrtli přinejmenším své top 3 priority týdne.

Zahřeje vás pocit uspokojení po práci i odpočinku

Díky týdennímu plánovači budete mít vždy přehled o tom, co vás čeká - v práci, doma i na cestě k lepšímu já. Do týdne budete postupně přenášet priority ze svého týdenního plánu a krok za krokem postupovat při jejich plnění. Diář vám každý den připomene, že tu kromě práce jsou také volný čas, lidé kolem vás i momenty hodné vděčnosti.

Radost z úspěchu motivuje pokračovat

Diář Pilot vám nabídne možnost ohlédnout se za každým týdnem nejen z pohledu toho, zda jste splnili všechny úkoly, ale i toho, jak zapadají do vaší cesty. Každý týden se můžete zastavit nad tím, jak jste se cítili, co se vám povedlo či co byste měli příště udělat jinak.

Správné návyky jsou základem štěstí

Drobná okénka na týdenním přehledu vám pomohou zařadit nové návyky do své rutiny - anebo se naopak zbavit těch, na které nejste zrovna hrdí. Den za dnem se tak stanete tím, kým opravdu chcete být!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Práce s časem
Počet listů: 78
Materiál: 90g sametový papír