Důležité upozornění! B2B zóna slouží pro registrované firemní zákazníky. Zboží nelze objednat, pokud nejste přihlášení ke svému účtu. Chcete-li využívat výhod pro svou firmu, prosím, registrujte se.

TODO

Vhodný dárek
280 Kč 338,80 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené
Zvolte velikost
Vyberte si barvu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ideální nástroj pro každého, kdo má raději papírové seznamy úkolů

S dostatečným místem na poznámky. Výborný nástroj pro metodu GTD.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý den vedeme a mnohdy prohráváme náš boj s úkoly. Používáme různé aplikace či nástroje, abychom se mnohdy nakonec vraceli k jednoduchému papírovému to-do listu. Tady pomůže náš úkolník.

 

Týdenní úkoly nebo projekty

 

Levou stranu TODO notesu tvoří seznam úkolů. Využijte ji jako soupis všech úkolů a priorit (např. na týden). Druhou možností je danou stránku použít jako projektový plán = projekt se všemi potřebnými kroky a fázemi. Obě varianty také můžete kombinovat tím, že např. polovinu notesu máte na seznamy úkolů, druhou na větší projekty.

 

TIP 1: Chcete využít notes pro vícero oblastí? Rozdělte si jeho 75 listů podle potřeby na jednotlivé sekce - např. dle životních rolí nebo oblastí (osobní, pracovní, rodina apod.).

 

A co poznámky?

 

Pravá strana je vždy poznámková. Díky tomuto konceptu tak můžete psát své poznámky rovnou k danému týdnu (používáte-li úkoly na týdenní seznam) nebo k danému projektu. Stránky jsou rozděleny na třetiny, což umožňuje lepší orientaci jak v úkolech, tak i poznámkách.

 

TIP 2: Notes TODO je ideálním nástrojem pro GTD. Stránky lze využít jako kontextové pro označení úkolů, které je třeba udělat „doma“ nebo např. „v kanceláři“.

 

Používáme vysoce kvalitní papír skandinávského výrobce Arctic Paper, vyrobený v souladu s nejvyššími evropskými standardy ochrany životního prostředí.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Benefity pro zaměstnance
Velikost: Dle výběru
Počet listů: 75
Materiál: 90g sametový papír